Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 webmaster

Goto down 
5 posters

Ako ste spokojní s prácou vedenia SKoZ?
Som úplne spokojný/(-ná)
webmaster Vote_lcap5%webmaster Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Som skôr spokojný/(-ná)
webmaster Vote_lcap0%webmaster Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Som skôr nespokojný/(-ná)
webmaster Vote_lcap26%webmaster Vote_rcap
 26% [ 5 ]
Nie som spokojný/(-ná)
webmaster Vote_lcap58%webmaster Vote_rcap
 58% [ 11 ]
Neviem to posúdiť
webmaster Vote_lcap11%webmaster Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Celkom hlasov : 19
 

AutorSpráva
Janick




Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.11.2007

webmaster Empty
OdoslaťPredmet: webmaster   webmaster Icon_minitimeUt november 13, 2007 3:41 pm

Zaujíma ma, v akom štádiu je hľadania nového webmaster-a portálu "kolky.sk"... scratch
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

webmaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: webmaster   webmaster Icon_minitimeUt november 13, 2007 4:20 pm

Nie som spokojný. Tá stránka je už dlho neudržiavaná a v porovnaní s inými krajinami vyzeráme ako chudáci. Ľudia z Čiech mi píšu, že sa v tej stránke vôbec neorientujú, neodohrané kolá sú z roku 2006, chýba vylosovanie (pod odkazom) atď.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Miky Klubert

Miky Klubert


Počet príspevkov : 8
Age : 59
Location : Spišská Nová Ves
Registration date : 10.11.2007

webmaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: webmaster   webmaster Icon_minitimeŠt november 15, 2007 10:32 am

Mne to pripada ako keď dojde autu benzín, na kolkarskej stranke nič a za povšimnutie stoji aj oslava 75. vyročia kolkarskeho športu na slovensku.
Dostali sme jeden deň voľna žiadne oslavy alebo nejaký medzištatny zápas, alebo aspoň vyber líg, žiadne poďakovanie nehrajucim hráčom ktorí reprezentovali kolky v minulosti alebo sa zaslúžili o jeho rozvoj. Proste ako u sukromnika, bute radi že mate voľnu sobotu a nemusite prísť do roboty. Naše ligy idú,lebo sme po rokoch naučený v sobotu ráno vstať a ísť na zápas, som len prekvapený že sa ešte nikto neprišiel na zlú kolkareň podľa starého rozpisu ktorí je v tabuľkach jednotlivých líg neodohratých kôl.
Možno treba dať anketu, keďže som Mikuláš, čo ma doniesť Mikuláš na zväz aby to išlo konečne k lepšiemu. santa
PS: Keď sa nepodari na Mikuláša skusime to ešte z Ježiškom.
Návrat hore Goto down
Milan Nespala

Milan Nespala


Počet príspevkov : 1
Registration date : 15.10.2007

webmaster Empty
OdoslaťPredmet: definitivny koniec www.kolky.sk?   webmaster Icon_minitimePo december 10, 2007 6:21 pm

dnes t. j. v pondelok 10.12.2007 sa cely den neda dostat na webovu stranku www.kolky.sk. je tam len odkaz prevadzkovatela domeny ze stranka je "mimo provoz". je to uz nadobro koniec tohto webu alebo len docasny stav?
Návrat hore Goto down
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

webmaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: webmaster   webmaster Icon_minitimeUt december 11, 2007 12:01 am

Milan Nespala napísal:
dnes t. j. v pondelok 10.12.2007 sa cely den neda dostat na webovu stranku www.kolky.sk. je tam len odkaz prevadzkovatela domeny ze stranka je "mimo provoz". je to uz nadobro koniec tohto webu alebo len docasny stav?
myslim, ze problem je na strane prevadzkovatela - teda Forpsi
Návrat hore Goto down
Janick




Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.11.2007

webmaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: webmaster   webmaster Icon_minitimeUt december 11, 2007 12:53 am

Milan Nespala napísal:
dnes t. j. v pondelok 10.12.2007 sa cely den neda dostat na webovu stranku www.kolky.sk. je tam len odkaz prevadzkovatela domeny ze stranka je "mimo provoz". je to uz nadobro koniec tohto webu alebo len docasny stav?
Problém zrejme bude na strane Forpsi, keďže SKoZ má doménu rezervovanú do 18. 10. 2008
Návrat hore Goto down
Sponsored content





webmaster Empty
OdoslaťPredmet: Re: webmaster   webmaster Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
webmaster
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: SKoZ :: Pýtajte sa VV SKoZ-
Prejdi na: