Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 kolaudácie kolkární

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
cilo




Počet príspevkov : 2
Registration date : 11.12.2007

kolaudácie kolkární Empty
OdoslaťPredmet: kolaudácie kolkární   kolaudácie kolkární Icon_minitimeUt december 11, 2007 3:55 pm

Na oficiálnej stránke SKoZ/na ktorú sa momentálne neviem dostať/ bol odkaz ohľadne kolaudácií kolkární.Medzi vykričanými boli aj Sučany,ktoré majú kolaudáciu z roku 2004/na 5 rokov/a na SKoZ ju určite majú.Upozornil na to mailom M.Pták p.Mitošinku a myslím,že zatial nedostal odpoveď.Ale o inom som chcel.Nerozumiem ako na základe kolaudácie mali problém hrať extraligu Košice na domácich dráhach a nemá s tým problém Sládkovičovo v Galante.Zdá sa mi to voči Košičanom nefér,lebo sú to porovnatelné kolkárne.Nie som si istý,či mal kolaudátor rovnaký meter/alebo promile/.A chcel by som pozdraviť M.Harašiho a popriať mu do nového roku veľa zdravia,hlavne duševného.Také poznámky od aktívneho hráča počas zápasu napovedajú veľa o výške jeho IQ.
Návrat hore Goto down
Miky Klubert

Miky Klubert


Počet príspevkov : 8
Age : 59
Location : Spišská Nová Ves
Registration date : 10.11.2007

kolaudácie kolkární Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolaudácie kolkární   kolaudácie kolkární Icon_minitimeUt december 11, 2007 7:06 pm

Pre Košice som kolavdator ja a na tom promile sa dohodneme.
Problem je v tom že kolavdator neurčuje bonitu alebo triedu kolkarne ten ju len skontroluje zmeria a pošle to SKZ, kde to prehodnotia a zaradia do kategorii. Je nutné inak riešiť kolavdovanie nie každe päť roky. Sú kolkarne ktore opravuju a sa vylepšuju a sú aj take kde sa nič nespravi ani po kolavdacii a najdenych nedostatkoch. Kolavdovať sa majú aj prerabky mimo kolavdačných terminov, je nutné zmeniť systém kontrôl aby neupadali kolkarne.
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kolaudácie kolkární Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolaudácie kolkární   kolaudácie kolkární Icon_minitimeSt december 12, 2007 1:47 pm

cilo napísal:
Ale o inom som chcel.Nerozumiem ako na základe kolaudácie mali problém hrať extraligu Košice na domácich dráhach a nemá s tým problém Sládkovičovo v Galante.Zdá sa mi to voči Košičanom nefér,lebo sú to porovnatelné kolkárne.Nie som si istý,či mal kolaudátor rovnaký meter/alebo promile/.A chcel by som pozdraviť M.Harašiho a popriať mu do nového roku veľa zdravia,hlavne duševného.Také poznámky od aktívneho hráča počas zápasu napovedajú veľa o výške jeho IQ.

Čau Čiľo! Súhlasím s tebou ohľadom kolaudácií a Galanty, a keďže na spomínaného pána už bolo viacero sťažností, asi má ozaj nejaký problém. To však nevyriešiš tým, že mu tu budeš potvoriť meno a urážať ho. Tým v podstate klesáš na jeho úroveň. Skús normálne povedať, čím vás tak naštval, tieto veci by sa mali normálne verejne pranierovať, ale nie urážkami. Viem, že sa na neho veľmi sťažovali aj chalani z Podbrezovej, tak treba normálne uviesť, čo sa v Sládkovičove považuje za normálne správanie.


Naposledy upravil dňa St december 12, 2007 5:16 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

kolaudácie kolkární Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolaudácie kolkární   kolaudácie kolkární Icon_minitimeSt december 12, 2007 3:39 pm

no pekne, Rolling Eyes
...a to som mladého Halašiho pred rokom, po našom poslednom zápase proti Sládkovičovu chválil, že sa koooonečne cheers upokojil a snáď dospel a už sa nechová na dráhe ako v cirkuse - veď stačí troška prísnejší rozhodca a skončí s červenou kartou scratch ...
...no ako to tu tak čítam, tak som ho chválil predčasne... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cilo




Počet príspevkov : 2
Registration date : 11.12.2007

kolaudácie kolkární Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolaudácie kolkární   kolaudácie kolkární Icon_minitimeSt december 12, 2007 7:33 pm

Nikoho som nechcel uraziť.Bral som to len ako slovnú hračku/výstižnú/.Aby si niekto nemyslel,počas zápasu nenastal žiadny konflikt,len tie blbé poznámky od menovaného hráča pred,počas a po zápase... Normálny človek len pokrúti hlavou a poklepe si po čele.A aby som bol sebakritický,počas hry/mojej/som bol na červenú zrelý skôr ja.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





kolaudácie kolkární Empty
OdoslaťPredmet: Re: kolaudácie kolkární   kolaudácie kolkární Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kolaudácie kolkární
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: SKoZ :: Pýtajte sa VV SKoZ-
Prejdi na: