Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 kuželkářský trénink

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Lída Rajdlová




Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.12.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimeSo december 15, 2007 1:31 pm

Very Happy ...pro ty, co nečtou zase až tak české kuželkářské fórum, nechávám odkaz na stránky, kde se dočtete na jedné hromádce zveřejněné povídání mezi přeispěvatelem Kérkou a Drbnou, stojí za to si ty rozhovory přečíst...
http://kuzelkypk.czechian.net/index_soubory/N-VC-2007-5.pdf
...jinak příjemné vánoční rozjímání nad slovy Jirky Sedláka, štěstí, zdraví a pohodu a také hodně napadaných kuželek v novém roce
ahoj santa
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimeSo december 15, 2007 1:49 pm

Čau Lída. Dúfal som, že sa toto fórum vyhne invázii "duchovných perál" onoho pána, ale asi márne. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Lída Rajdlová




Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.12.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimeNe december 16, 2007 10:16 pm

Marku, teď se nezlob. To, kvůli čemu jsi také založil toto fórum, tedy aby se lidé k sobě slušněji chovali, jsi tím svým alergickým příspěvkem na Jirku Sedláka docela porušil. Pokud si vzpomínám, tak na minulé slovenské fórum napsal velice hezký příspěvek, když se Ivan Čech stal mistrem světa. Uvědomuji si, že ten rozhovor je dlouhý, ale kuželkářsky má co říct. Nenakazuje, pouze ukazuje, jak hráč, co kuželky umí a žije s nimi od dětství, při hře přemýšlí. A pro mladé kluky a děvčata by mohly být ty myšlenky v tom rozhovoru uváděné poučné, protože někdy je vidět, že prostě neví v určité fázi zápasu, co dál a jak se srovnat. Pokud si ale jako admin myslíš, že ten odkaz by měl zmizet, tak ho vymaž, zlobit se nebudu, je to tvoje právo admina. Ahoj a hezké svátky.
Návrat hore Goto down
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimeNe december 16, 2007 11:15 pm

Lída Rajdlová napísal:
Marku, teď se nezlob. To, kvůli čemu jsi také založil toto fórum, tedy aby se lidé k sobě slušněji chovali, jsi tím svým alergickým příspěvkem na Jirku Sedláka docela porušil. ...
Lída, myslím, že Marek to smajlíkom trošku odľahčil a nemyslel to až tak smrtelne vážne a nemám pocit, že podráždene... Wink
Návrat hore Goto down
Lída Rajdlová




Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.12.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 3:18 am

sunny jo fajn, to je dobře sunny
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 11:28 am

Ahoj Lída - uff, prečo tak vážne? Môj príspevok vôbec nebol alergický, len na odľahčenie. Pokiaľ mieniš brať takto smrteľne vážne každý takýto príspevok, tak to nebude dobré. Ja nič mazať nebudem, pretože na to vôbec nie je dôvod.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Lída Rajdlová




Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.12.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 2:26 pm

Very Happy Very Happy Very Happy scratch raděj, když jsem si nasadila cheers , než flower abych uvěřila No , žes ten příspěvek myslel fakt vážně Shocked ahoooj
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 2:36 pm

Hm, ok. Smile

EDIT: Inak, ten rozhovor stojí fakt za to, díky! Škoda len, že väčšina toho čo J.S. píše na vašom webe, sú inak vulgárne kraviny. Práve v tomto rozhovore ukázal, že má na to, aby jeho príspevky mali okrem vulgarizmov aj hodnotný obsah.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Lída Rajdlová




Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.12.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 6:38 pm

Very Happy já raděj vyslechnu vulgárnost slovní, než řeším vulgárnost v jednání méně vulgárních a slizce uhlazených No Jiří je kuželkářským známým švejkem pohybujícím se na hraně...ale neznám jiného člověka, který by dokázal vyjádřit slovně hru kuželkáře, pocity kuželkáře lépe a dokázal se také o tyto pocity rozdělit a sdělit je ... takže něco za něco...jinak všimni si, že když drbna nic nenapíše, tak si lidé ani téměř nemají co říct ... lidé, co ochraňují hlavně svoje zájmy, ti dokáží často jen anonymně sekat ...a takové nemusím No zase tak nějak já ...ahooooj Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 6:45 pm

OK, chápem. Súhlasím s tebou v prípade strojenej uhladenosti, nemám ju rád ani ja. Môj názor sa líši v tom, že podľa mňa sa kontroverzné témy majú a dajú otvárať aj normálne - bez prdov, idiotov a debilov a pod. Tieto veci potom hrozne devalvujú inak možno hodnotný názor a najmä umožňujú ostatným chytiť sa práve týchto "nepodstatných" vecí a diskusia sa potom uberá úplne iným smerom. Mne občasný vulgarizmus nevadí, pokiaľ sa nachádza v kontexte, kde má zmysel, ale aby ich tam bolo v každej vete niekoľko, to mi príde zbytočne hlúpe.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Lída Rajdlová




Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.12.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 7:01 pm

... mně to také připadá někdy zbytečné, je to ale jen můj osobní názor ... myslím ale, že zrovna u Jirky je třeba se naučit vypustit omáčku a zachytit myšlenku, kterou chce vyjádřit ... pak najednou zjistíš, že jeho vyjádření mají v sobě hodně velkou dávku logiky podloženou jeho vlastní životní zkušeností, i s těmi lidmi, kteří ho též častujou někdy nevybíravě ... a životní zkušenosti mohou být různorodé ... reakce na jeho způsob vyjadřovací, to jsou potom krásné sondy do psychologie duše přispěvatelů, je-li těch příspěvků víc Very Happy Very Happy Very Happy ... díky za hezký pokec ... ahoooj
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 8:55 pm

Niet za čo, ja si rád dobre pokecám, keď je hlavne o čom. Jirko Sedlák je vlastne to, čo sa na anglicky hovoriacich fórach označuje ako TROLL. Každé fórum má jednoho, je to väčšinou človek, ktorý sa vyjadruje úplne narovinu a často dosť tvrdo, jeho príspevky majú však väčšinou aj hodnotný obsah, resp. prinášajú aj niečo, o čom sa dá diskutovať. Preto je aj väčšinou trpený moderátormi, pokiaľ samozrejme neprekročí únosnú mieru. U nás sa hovorí "oddeliť zrno od pliev", a mne práve vadí, že sa to zrno v príspevkoch J.S. často stráca v hromade pliev. Dá to prácu, oddeliť to. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Lída Rajdlová




Počet príspevkov : 8
Registration date : 14.12.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimePo december 17, 2007 9:33 pm

...jo, to jo, je tvrdej, ale ani já nevím, jak pohnout zatuhlými ledy u nás, mlčením to nelze, Jirka Jančálku nastartoval fakt docela dobře, jenže ne všichni mladí, které si zvolil jako své propagátory, dokáží tolerovat názory starších, slušnosti se ti někteří mladí vychechtávají a chovají se, jako by mluvili za všechny kuželkáře...to je ta chyba vedení, kterou kritizuje Jiří, když vedení vsadí v propagaci kuželek jen na ty vyvolené mladé a nekočíruje je dopředu a nechá si navíc to jejich vyjadřování přerůst přes hlavu, tak to končí také zrušením možnosti přispívat nebo těmi výbuchy trolla, jako je právě Jirka, přesně tak to funguje, kteréžto výbuchy se pak zdají nepochopitelné těm, kteří čtou jeho příspěvky povrchně...je to takový střet generací a životních zkušeností...já bych si strašně přála, aby se na našem webu ta komunikace zvedla na slušnější úroveň...myslím ale, že by to chtělo promluvit do dušiček právě těm vyvoleným, což si myslím, se ještě nestalo, a je to škoda pro vývoj kuželek u nás, mlčení a zalézání si do své ulity a předhazování obětí, to není zrovna ta dobrá cesta...trošku jsem se rozpovídala o našem fóru, tak se nezlob...ta tvoje alternativa a chuť něco pro vaše kuželky dělat se mi líbí, vydrž ...ahooooj
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitimeUt december 18, 2007 12:04 pm

No, naše predošlé fórum si videla, stránka nám nefunguje, a s komunikáciou je to tu tiež také všelijaké. Mám ale pocit, že to ide hore a k lepšiemu. Sú tu kluby, ktoré sa fakt snažia, či už vylepšovaním hracieho materiálu alebo organizáciou rôznych podujatí, alebo obojím. Problém je len s časom. Ja osobne som sa chcel zúčastniť v decembri a v januári 4-5 turnajov, no ochorel som a aj tak neviem, ako by som to stíhal. Takto som rád, že mi z neba spadla top12 a že si užijem v pokoji Vianoce, v januári potom Vrchlabí a možno Jihlavu, uvidíme. Liga začína skoro. Týmto som chcel povedať len to, že mnoho ľudí berie kolky len ako relax, ktorý začína a končí samotným tréningom (aj to len niekedy) a zápasmi, viac ich kolky nevzrušujú. Nemôžem im to nijako vyčítať, len nech sa potom nesťažujú.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Sponsored content





kuželkářský trénink Empty
OdoslaťPredmet: Re: kuželkářský trénink   kuželkářský trénink Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kuželkářský trénink
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: Ostatné :: Voľná diskusia na ľubovoľné témy-
Prejdi na: