Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 2.kemp Komisie mládeže, Podbrezová 27.-30.12 ,2007

Goto down 
AutorSpráva
Juraj Wiesenganger




Počet príspevkov : 2
Registration date : 26.11.2007

2.kemp Komisie mládeže, Podbrezová 27.-30.12 ,2007 Empty
OdoslaťPredmet: 2.kemp Komisie mládeže, Podbrezová 27.-30.12 ,2007   2.kemp Komisie mládeže, Podbrezová 27.-30.12 ,2007 Icon_minitimeUt január 15, 2008 1:55 pm

Caute mladez! Laughing
Srdecny pozdrav Vam aj vsetkym trenerom /kam, ktori/e sa Vam venuju.
Dufam, ze ste mali uspesny vstup do Noveho roku 2008 !
Ako som uz spominal tu vo fore na inom mieste, rad by som napisal par riadkov o peknej akcii, ktoru sa nam podarilo zrealizovat koncom roka 2007 v Podbrezovej, predovsetkym vdaka ZP Sport Podbrezova a skupine nadsencov , ktori sa chcu zaoberat pracou s mladezou.

ZP Sport Podbrezova nam vytvorila idealne podmienky na kolkarni aj mimo nej, co sa tyka fyzickej pripravy a relaxu. Dakujem !!!

Cielom kempu bolo naucit Vas resp. zdokonalit rozne formy pripravy, ktora by mala byt komplexna a umoznila by Vam trenovat tak, ako sa ma. Nema vyznam robit veci polovicne...Kolkarsky sport je stale narocnejsi a vyzaduje si celeho cloveka. Ako hovori Onko Kyselica, treba tomu prisposobit svoju zivotnu filozofiu. study
Verim, ze program, ktory sme Vam pripravili, sa Vam pacil, pocasie, aj ked mrazive, nam vyslo, horsku prechadzku urobime nabuduce.
Som velmi rad, ze medzi nas zavital Majster sveta Ivan Čech - je to borec na pohladanie, skutocny profesional! Ukazal Vam niektore specifika svojho treningu, sam je uz trenerom a venuje sa v Zerbste talentovanym hracom. Rad odovzdava svoje skusenosti, drzim mu palce v jeho dalsej sportovej kariere!!!
Potesilo ma, ze ste vsetci/ky pristupovali k treningu na kolkarni aj v telocvicni zodpovedne. Videl som, ze aj ine sporty Vam nerobia problemy a to je dobre! Basketball Vsestrannost je v sporte dolezita vec!
Budeme nadalej sledovat Vasu vykonnost, ti/e najlepsi/e mate sancu v buducnosti reprezentovat Slovensko na medzinarodnych podujatiach, tak sa snazte !!! V ramci moznosti pribudaju na Slovensku akcie pre mladez, turnaje, liga atd., takze mate sancu sa prezentovat. Drzim Vam palce!

Rad by som na zaver podakoval realizacnemu timu, menovite manzelom Drabiscakovym, Janke Kostalovej, Janke Kravcovej a Onkovi Kyselicovi za vsetko, co pre uspesny 2.kemp urobili - vrela vdaka Vam!!!
Takisto podakovanie klubom a rodicom, ktori nam tiez velmi pomohli.

Majte sa dobre !

Vas
Juro W cheers
Komisia mladeze

PS: Pokusime sa zverejnit niekde fotky z kempu.
Návrat hore Goto down
 
2.kemp Komisie mládeže, Podbrezová 27.-30.12 ,2007
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Champions League 2008

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: SKoZ :: Komisia mládeže-
Prejdi na: