Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL

Goto down 
+5
Jozef Jeriga
Marcelino
Ondrej Kyselica
Dominika Kyselicová
michal jasensky
9 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
michal jasensky

michal jasensky


Počet príspevkov : 5
Age : 38
Location : Hamuliakovo...ale skor ma najdete v blave
Registration date : 03.12.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeNe február 10, 2008 6:58 pm

tak vitajte vsetci a uz je to tu bracho po skvelych vykonoch v predkolach a potom aj v semifinale postupil do finale SP a porazil rakusaka Vsetecku o jeden kol 576:575 a ziskal ZLATO Very Happy SUPEEEEEEEER tesime sa cela rodinka.....a cakame na navrat heh
Návrat hore Goto down
http://www.chrocht.cz
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeNe február 10, 2008 8:05 pm

Tešíme sa s vami myslím že nám Janko všetkým spravil radosť (alebo naplnil naše očakávania?) Rolling Eyes A vo finále vyhrať o kola tak to už je fakt super Razz . Brávo Janko, len tak ďalej flower ...
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Ondrej Kyselica




Počet príspevkov : 8
Registration date : 09.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeNe február 10, 2008 8:32 pm

Nedá mi pogratulovať aj na tomto fóre Jankovi ku skvelému víťazstvu vo svetovom pohári. cheers
Som rád Janko, že si potvrdil moju nomináciu na skokana roka, ale že skočíš až na prvé miesto vo Svetovom pohári, to si milo prekvapil aj mňa, či skôr naplnil očakávania, tak ako to napísala moja Domča.
Tešíme sa s tebou a celou rodinou Jasenských. A ak existuje kolkásky boh tak sa usmial na tých správnych kolkárskych fanatikou. sunny
Návrat hore Goto down
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: fantasticke   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeNe február 10, 2008 11:44 pm

cheers uzasne, GRATULUJEM !!!!!! vykonnostny rast Janka je skutocne impozantny Shocked
Návrat hore Goto down
michal jasensky

michal jasensky


Počet príspevkov : 5
Age : 38
Location : Hamuliakovo...ale skor ma najdete v blave
Registration date : 03.12.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 3:48 am

zase az taky fanatici nie sme Laughing iba tak trocha ale takych je asi viac na slovensku hehe Wink
Návrat hore Goto down
http://www.chrocht.cz
Jozef Jeriga




Počet príspevkov : 10
Location : galanta
Registration date : 10.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 9:18 am

ja som veril, že na Slovensku aj keď je základňa menšia, sa nájdu talemty! Preto ma teší výkonnostný rast mladých kolkárov. A tento úspech Jasenského je tomu dôkaz. Len tak ďalej, je to len na prospech veci. Gratulujem.
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 11:13 am

Janko bol v tejto sezóne autorom niekoľkých výnimočných výkonov, preto som veril, že pôjde minimálne do semifinále. Na vlastnej koži som mal nedávno možnosť pocítiť, ako doslova vstal z popola (zatiaľ čo ja som sa doň naopak ponoril Smile ) a dokázal z toho urobiť ešte pekné číslo. Zlato je vždy fantastický úspech!!! Gratulujem! Bál som sa, že chytí Všetečku už skôr, ale vo finále je to hop alebo trop. A tak to aj bolo. Skvelé!
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Peregrin Peter




Počet príspevkov : 4
Registration date : 26.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 12:08 pm

Marek Chrenko napísal:
Janko bol v tejto sezóne autorom niekoľkých výnimočných výkonov, preto som veril, že pôjde minimálne do semifinále. Na vlastnej koži som mal nedávno možnosť pocítiť, ako doslova vstal z popola (zatiaľ čo ja som sa doň naopak ponoril Smile ) a dokázal z toho urobiť ešte pekné číslo. Zlato je vždy fantastický úspech!!! Gratulujem! Bál som sa, že chytí Všetečku už skôr, ale vo finále je to hop alebo trop. A tak to aj bolo. Skvelé!

finále SP hop alebo trop????? dúfam, že si to nemyslel vážne Question
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 12:17 pm

Je výstižné, že si si všimol práve toto, Peter. Ale aby si pochopil - myslel som to tak, že keby Janko chytil Vsetecku v semifinále, tak tam by to mal podstatne ťažšie (dosiahnuté výsledky hovoria v prospech Vsetecku). Kdežto vo finále má už každý veľký rešpekt a je to skrátka hop alebo trop - máš nervy ako sviňa, ale makáš, a buď máš sťastie a vyhráš, alebo nie. Neviem, ako by si ty inak okomentoval výhru o jeden kol pri najslabších výkonoch oboch borcov v celom turnaji. Od teba ako repre trénera očakávam úplné iné príspevky a informácie.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Peregrin Peter




Počet príspevkov : 4
Registration date : 26.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 12:56 pm

Marek Chrenko napísal:
Je výstižné, že si si všimol práve toto, Peter. Ale aby si pochopil - myslel som to tak, že keby Janko chytil Vsetecku v semifinále, tak tam by to mal podstatne ťažšie (dosiahnuté výsledky hovoria v prospech Vsetecku). Kdežto vo finále má už každý veľký rešpekt a je to skrátka hop alebo trop - máš nervy ako sviňa, ale makáš, a buď máš sťastie a vyhráš, alebo nie. Neviem, ako by si ty inak okomentoval výhru o jeden kol pri najslabších výkonoch oboch borcov v celom turnaji. Od teba ako repre trénera očakávam úplné iné príspevky a informácie.

...veď práve o to ide- vo finále nemôžeš mať rešpekt...
príspevky veľmi neposielam, lebo mám ne určité veci svoj názor, a informácie posielam - počas priebehu SP a po ukončení hlásenie výsledkov na SR a samozrejmosťou je aj SITA
S pozdravom Peter
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 1:05 pm

Aha, takže takto to je - ja sa bavím o tom, čo sa reálne odohralo a ty o tom, čo by malo byť. Nečudo, že si nerozumieme. Vychádzam z toho, že ide o juniorov, ktorí síce už niečo dosiahli (všetka česť!), ale nie sú to ešte ostrieľaní borci, akých sme videli napr. v KE. Ďalej vychádzam z toho, že vo finále mali za sebou už niekoľko náročných štartov. To, či musíš mať alebo nemusíš mať rešpekt je otázka, ktorú v podstate neriešim, lebo je to len teória. Fakt je ten, že v takomto finále takejto kategórie ten rešpekt jednoducho je. Potom je to NIELEN o umení (ktoré som ani raz nepoprel), ALE AJ o šťastí. Možno by si mohol svoje príspevky podporiť aj nejakými argumentmi, teda ak máš vôbec záujem diskutovať.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Miky Klubert

Miky Klubert


Počet príspevkov : 8
Age : 59
Location : Spišská Nová Ves
Registration date : 10.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 3:42 pm

Je pravda že vo finále je to už aj o dodolnosti, fyzickej a psychickej unave.Tam sa už prejavia skusenosti z odohraných turnajoch a ligových zapasoch a zvladanie kríz pri hraní. Taktiež sa treba vyrovnať z atmosferou. Janko to zvládol najlepšie a tak mu môžeme zagratulovať k prvenstvu, vyborne gratulujem.
Návrat hore Goto down
michal jasensky

michal jasensky


Počet príspevkov : 5
Age : 38
Location : Hamuliakovo...ale skor ma najdete v blave
Registration date : 03.12.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 7:21 pm

Marek Chrenko napísal:
Aha, takže takto to je - ja sa bavím o tom, čo sa reálne odohralo a ty o tom, čo by malo byť. Nečudo, že si nerozumieme. Vychádzam z toho, že ide o juniorov, ktorí síce už niečo dosiahli (všetka česť!), ale nie sú to ešte ostrieľaní borci, akých sme videli napr. v KE. Ďalej vychádzam z toho, že vo finále mali za sebou už niekoľko náročných štartov. To, či musíš mať alebo nemusíš mať rešpekt je otázka, ktorú v podstate neriešim, lebo je to len teória. Fakt je ten, že v takomto finále takejto kategórie ten rešpekt jednoducho je. Potom je to NIELEN o umení (ktoré som ani raz nepoprel), ALE AJ o šťastí. Možno by si mohol svoje príspevky podporiť aj nejakými argumentmi, teda ak máš vôbec záujem diskutovať.

ja len tolko k tomu ze vela tych juniorov tych "neostrielanych hracov" ma uz tolko famoznych vysledkov za sebou ze tam nemoze byt rec o tom ze to finale je len o stasti....a uz hlavne nie finale kde sa dostanu ti najlepsi. Ti najlepsi juniori maju by som povedal uz aj dost skusenosti a castokrat hraju lepsie ako muzi reprezentanti...a to teraz nemyslim na janka(napr Vsetecka, Zavarko).... Exclamation
Návrat hore Goto down
http://www.chrocht.cz
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 7:29 pm

Ešte raz - kde som povedal, že finále je LEN o šťastí? Ako inak by si nazval víťazstvo o jeden kol? Je to len môj názor, ale nepodsúvaj mi veci, ktoré som nikdy netvrdil. Byť vo finále SP je výsledkom veľkého talentu a umenia, ale finále (môj názor) je AJ o šťastí. Janko ho mal a zvíťazil. To ale nijako neznižuje jeho talent a umenie a ja som to nikdy netvrdil.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 8:48 pm

S Mišom súhlasím s tým že niektorý z tých juniorov sú na tom herne aj výkonnostne lepšie ako niektorý muži affraid , veď napr. Zavarkove výkony a umiestnenia na NBC pohároch hovoria za všetko, a to má Zavarko 20 a v Segede na turnaji hral napríklad z Jovanom Ćalicom ktorý na 47 /tým samozrejme aj viac skúseností/. No kolky sú hlavne o talente, bojovnosti a o tom ako sa dokážeš vyrovnať z tým že ti to nejde, no samozrejme aj o šťastí ktorého majú niektorý viac a niektorý nemej, Janko ho mal a preto sa dosiahol tak ďaleko. Ale nedá sa poprieť ani to že Janko má na kolky talent Exclamation a myslím že toto nebol jeho ani prvý ani posledný úspech Rolling Eyes ...
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
michal jasensky

michal jasensky


Počet príspevkov : 5
Age : 38
Location : Hamuliakovo...ale skor ma najdete v blave
Registration date : 03.12.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 10:07 pm

zdravim vsetkych kolkarov, pisem cez bratov nick, nech sa nezdrzujem s prihlasovanim......chcel by som len podakovat vsetkym co nas podporovali a sledovali nase vykony.....dakujeme, vasu podporu sme naozaj citili......s pozdravom Jano Jasensky

tak to bolo par slov od SAMPIONA Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.chrocht.cz
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimePo február 11, 2008 10:55 pm

michal jasensky napísal:
zdravim vsetkych kolkarov, pisem cez bratov nick, nech sa nezdrzujem s prihlasovanim......chcel by som len podakovat vsetkym co nas podporovali a sledovali nase vykony.....dakujeme, vasu podporu sme naozaj citili......s pozdravom Jano Jasensky

tak to bolo par slov od SAMPIONA Very Happy

Nemáte za čo, pretože ste si to obaja zaslúžili a ty si nám to aj pekne oplatil mne osobne si spravil obrovskú radosť Wink , a tak ako sme si už písali škoda že to Katke nevyšlo No ... Ešte raz gratulujem a držím palce aby forma vydržala čo najdlhšie.
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Peregrin Peter




Počet príspevkov : 4
Registration date : 26.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeUt február 12, 2008 10:01 am

ja len tolko k tomu ze vela tych juniorov tych "neostrielanych hracov" ma uz tolko famoznych vysledkov za sebou ze tam nemoze byt rec o tom ze to finale je len o stasti....a uz hlavne nie finale kde sa dostanu ti najlepsi. Ti najlepsi juniori maju by som povedal uz aj dost skusenosti a castokrat hraju lepsie ako muzi reprezentanti...a to teraz nemyslim na janka(napr Vsetecka, Zavarko).... Exclamation[/quote]

michal ďakujem
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeUt február 12, 2008 11:30 am

@Janko: Díky za pár slov, šampión! Very Happy Nech Ťa obchádzajú zranenia a nech Ti to takto padá naďalej! Bez ohľadu na to, čo sa mi tu pán repre tréner snaží podsúvať, veľmi sa z Tvojho úspechu teším!

@Peter: Táto tvoja schovávačka je fakt hodná repre trénera. Prečo sa skrývaš za Michalove slová? On nemal problém a úplne v pohode vyjadril svoj názor. To sám nevieš zostaviť pár súvislých viet? Alebo možno nie som tvojich slov hoden, tak potom sorry. Čo sa ostrieľaných borcov týka, tak takto by som si trúfol označiť niekoho ako je napr. Jovan Ćalić. Verím tomu, že ani sám Janko by sa neoznačil za ostrieľaného borca. Ja skutočne nechápem tvoje reakcie, ale bude to asi pýcha, ktorá ti zatemnila mozog. To človek už naozaj nemôže ani povedať, že na to, aby hráč zvíťazil, treba mať AJ šťastie?
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Peregrin Peter




Počet príspevkov : 4
Registration date : 26.11.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeUt február 12, 2008 2:57 pm

Jasné že máš pravdu. Skrývam sa za slová iných, neviem zostaviť pár súvislých viet a tú pýchu si vysvetlíme osobne.

Týmto končím na tomto diskusnom fóre.
Návrat hore Goto down
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeUt február 12, 2008 6:14 pm

Rolling Eyes jeskove oci, scratch ako mali chlapci... berte diskusie troska s nadhladom Wink , netreba byt az taky vztahovačný...
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeUt február 12, 2008 6:26 pm

Peregrin Peter napísal:
Jasné že máš pravdu. Skrývam sa za slová iných, neviem zostaviť pár súvislých viet a tú pýchu si vysvetlíme osobne.

Týmto končím na tomto diskusnom fóre.

Ale veď si tu ani nezačal, Peter, to je ten problém. Len si ma stále chytal za slová bez jediného argumentu. Ja som sa ti stále snažil vysvetliť ako to myslím, no ten hrach na tú stenu ani nedoletel. A ešte sa mi aj vyhrážaš, no pekne.

@Marcel: Máš pravdu. Ale myslím, že na mojom mieste by si sa mu to tiež snažil čo možno nejlepšie vysvetliť. Ak je táto snaha vzťahovačnosťou, potom taký asi som.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
michal jasensky

michal jasensky


Počet príspevkov : 5
Age : 38
Location : Hamuliakovo...ale skor ma najdete v blave
Registration date : 03.12.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeUt február 12, 2008 10:22 pm

ten pozdrav od sampiona ....to som uz pisal ja aby to nevyznelo divne Very Happy
srry mal som to tam napisat
Návrat hore Goto down
http://www.chrocht.cz
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeSt február 13, 2008 2:00 am

Marek Chrenko napísal:

@Marcel: Máš pravdu. Ale myslím, že na mojom mieste by si sa mu to tiež snažil čo možno nejlepšie vysvetliť. Ak je táto snaha vzťahovačnosťou, potom taký asi som.
silent tak som to nemyslel, nechajme to... Embarassed

a tesme sa zo skvelych vykonov nasich mladych hracov cheers

dufam, ze si proti takymto hracom budem moct raz zahrat Idea
Wink ...ale cesta z 2.ligy do extraligy este bude dlha... Wink
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitimeSt február 13, 2008 11:03 am

Máš pravdu, Marcel. Správna pripomienka, pretože my budeme mať tiež čo robiť, aby sme sa v extralige udržali, takže strácať čas blbosťami je zbytočné a treba sa venovať len a len kolkom. Vy idete super, je vidieť, že ste ako mančaft dobrá partia a že máte jasný cieľ. Možno sa uvidíme v 1. lige! Vám by to ujsť nemalo a prajem vám to, my musíme ešte zabojovať. Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Sponsored content





SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Empty
OdoslaťPredmet: Re: SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL   SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
SP U23 - Janci Jasensky to VYHRAL
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: Reprezentácia a medzinárodné klubové súťaže :: Repre muži, juniori, dorastenci-
Prejdi na: