Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 nová rubrika

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Jozef Jeriga




Počet príspevkov : 10
Location : galanta
Registration date : 10.11.2007

nová rubrika Empty
OdoslaťPredmet: nová rubrika   nová rubrika Icon_minitimeNe február 17, 2008 10:27 am

navrhujem zriadiť novú rubrku s názvom Metodika. V tejto rubrike by som prijal uverejňovať nové poznatky trénovania hlavne vo vyspelých krajinách, ktoré by sa mohli uplatniť i v kluboch, kde nie je metodika na želateľnej úrovni.
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

nová rubrika Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová rubrika   nová rubrika Icon_minitimeNe február 17, 2008 2:19 pm

Výborný nápad, Jožko! Dnes túto rubriku vytvorím. Tento priestor by nemal chýbať, len som zvedavý, či ho niekto aj využije, pretože na fóre som už čítal všeličo, no o tréningu a metodike tam takmer nepadlo slovo.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Jozef Jeriga




Počet príspevkov : 10
Location : galanta
Registration date : 10.11.2007

nová rubrika Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová rubrika   nová rubrika Icon_minitimeNe február 17, 2008 5:39 pm

na rozbeh by si mohol aj Ty Marek zaujímavý článok zohnať. A hlavne osloviť ľudí, ktorí majú také vedomosti, po prípade sa stretnú s takými informáciami. Veď je to len na prospech veci a v kolkárskom okolí možnosť aspoň v tomto sa zjednotiť.
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

nová rubrika Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová rubrika   nová rubrika Icon_minitimeNe február 17, 2008 6:27 pm

Zatiaľ jediný, kto tu niečo také umiestnil, bola Lída. Išlo o rozhovor o tréningu z českého fóra, ktorý vyšiel aj v ich Kuželkářskych listoch. Myslím, že napr. tieto Listy sú dobrým zdrojom informácii. Čítam ich pravidelne, pretože ma zaujíma, čo sa deje u susedov, no vždy je tam aj niečo navyše, čo sa môže týkať hocikoho, z čoho sa dá niečo zobrať a poučiť sa. Ak zoženiem niečo ďalšie, rád sa podelím.

Druhá vec však je, že ja nie som tréner, a ak sa má niekto vyjadrovať k metodike, mal by to byť niekto od fachu (ak na Slovensku vôbec niekto taký je - myslím skutočný kolkársky tréner). Ja by som si skôr rád nechal poradiť. Tu sa však málokto s Tebou o niečo podelí, každý si spí vo svojom svete a ozve sa len vtedy, keď sa tých pár svetlých výnimiek pokúsi niečo zmeniť.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Jozef Jeriga




Počet príspevkov : 10
Location : galanta
Registration date : 10.11.2007

nová rubrika Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová rubrika   nová rubrika Icon_minitimeNe február 17, 2008 9:25 pm

ja som to tak nemyslel, určite sú ľudia fundovaní a tí by mohli prispieť do tejto rubriky. Teba som požiadal o rozbeh. Práve ten problém a to komunikácia trénerských vzdelancov s ostatnými som vo fóre postrehol a preto som navrhol túto tému.
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

nová rubrika Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová rubrika   nová rubrika Icon_minitimePo február 18, 2008 11:18 am

Jasné Jožko, už Ti rozumiem. Nová rubrika je už vytvorená, to je najmenej. Len som Ťa chcel upozorniť na to, že sa napriek Tvojmu úplne správnemu postrehu asi minie účinkom. Skúšať však treba neúnavne, hádam sa to tu časom rozbehne.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Sponsored content





nová rubrika Empty
OdoslaťPredmet: Re: nová rubrika   nová rubrika Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
nová rubrika
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: Všeobecné :: Nápady na nové kategórie a fóra-
Prejdi na: