Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Empty
OdoslaťPredmet: Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí   Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Icon_minitimeNe marec 30, 2008 11:42 pm

Na výkonnej rade SKoZ nám bolo okrem iného oznámené, že nová stránka je na spadnutie. Smile Spolu s ňou bude aj nové fórum, takže toto fórum tým pádom stratí svoj zmysel. Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa tu zaregistrovali a podporili túto myšlienku. Ostáva len dúfať, že nové fórum bude slúžiť všetkým a slúžiť dobre.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Janick




Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.11.2007

Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Empty
OdoslaťPredmet: Nová stránka   Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Icon_minitimePo marec 31, 2008 7:52 pm

Na jednej strane je dobré, že bude všetko na jednom mieste (ak sa to, čo bolo sľúbené stane pravdou...), no i tak si myslím, že toto fórum svoj účel splnilo. Minimálne v tom, že dokázalo, že sa dá diskutovať aj slušne (dúfam, že to nie je preto, že toto fórum niektorí tvrdohlavci ignorovali) a ukázalo, že registrácia do fóra je potrebná a môže byť aj poloanonymná (bez uvedenia mena a priezviska).
Marek, rád by som Ti poďakoval, že si sa ujal vytvorenia a správy tohto fóra. Verím, že to bolo na prospech a snáď to pomohlo aj posunúť niektoré veci dopredu.
Smile
Návrat hore Goto down
Jozef Jeriga




Počet príspevkov : 10
Location : galanta
Registration date : 10.11.2007

Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí   Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Icon_minitimePo marec 31, 2008 10:18 pm

plne súhlasím s Janickom a tí ktorí toto fórum ignorovali, myslím si že nám ostatným ani nechýbali.
Dík Marek
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí   Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Icon_minitimeUt apríl 01, 2008 12:38 pm

Díky chalani!

Na rade sme s Marošom a Marcelom trvali na tom, aby bola v novom fóre povinná registrácia. Ešteže sme sa ozvali, inak by to asi bolo postarom (???). Pán Hatalčík sa o fóre vyjadroval dosť vágne, takže mám stále určité obavy. Vyzerá to tak, že to bude ten terajší message board bez ladu a skladu a bez možnosti úpravy vlastných príspevkov, no s povinnou registráciou nicku. Vravím VYZERÁ, možno to bude úplne inak a lepšie. Stránka by však mala byť super - vraj ultra jednoduchá a s veľkými možnosťami vkladania nových materiálov.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Juraj Bezák / SNV




Počet príspevkov : 7
Age : 65
Location : Spišská Nová Ves
Registration date : 08.11.2007

Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Empty
OdoslaťPredmet: Zasa nové fórum ????   Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Icon_minitimePi apríl 04, 2008 11:23 pm

A na druhej strane si zasa ja myslím, že je to veľká škoda len tak zahodiť kopu a kopu Marekovej práce, a tiež zanietenie a záujem ľudí (a určite ich nebolo málo - povedal by som, že viac ako na pôvodnom fóre), ktorí si toto nové fórum vzali za svoje, registrovali sa, sledovali ho a tiež prispievali svojimi názormi a postrehmi. Nie som síce celkom odborník, ale trošku sa predsa v počítačoch vyznám a som presvedčený o tom, že by nebol žiadny problém prepojiť inovovanú kolkársku stránku s týmto Marekovim (a jasné, že aj našim) diskusným fórom. Považujem za úplne zbytočné, zasa vymýšlať niečo nové, radšej tú energiu treba smerovať na to, aby tá inovovaná stránka bola ešte lepšia a hlavne aby mala aj do budúcnosti svojho správcu a aby sa s veľkou pompou neotvárala a potom zamrzla na východiskovej pozícii ďalšie 2 roky.

Apelujem na kompetentných, prehodnoťte svoje úmysly a nehádžte do koša výbornú prácu jedného zanietenca.

A keby to náhodou nevyšlo - Marek ďakujem Ti !!!!!!
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí   Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Icon_minitimeNe apríl 06, 2008 9:44 am

Díky Juraj.

Len možno na obranu rozhodnutia výboru: toto fórum je zavesené na serveri, nad ktorým ja nemám žiadnu kontrolu. Je predpoklad, že by aj naďalej bez problémov fungovalo, no predsa len je lepšie, keď je to fórum pod dohľadom aj v tomto smere. Čo mňa skôr mrzí je to, že layout nového fóra bude asi dosť odlišný od toho, na ktorý ste si zvykli tu. Toto fórum nebolo myslené inak ako inšpirácia (že to ide veľmi jednoducho) a alternatíva voči žumpe na kolky.sk. Viacero ľudí mi potvrdilo, že sa po vzniku tohto fóra trocha "scivilizovalo" aj to oficiálne. Viac ľudí sa podpisuje, menej sa drísta.

Škrie ma aj to, že som sa zabudol na rade spýtať, či sa na výrobu tej stránky robilo výberové konanie, kto ho prípadne vyhral a koľko tá výroba bude stáť. Ale to sa určite časom dozvieme. silent
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Sponsored content





Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Empty
OdoslaťPredmet: Re: Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí   Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Toto fórum pravdepodobne čoskoro skončí
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: Všeobecné :: Oznamy vedenia fóra-
Prejdi na: