Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Nezobrazujuca sa ikona

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Peter Michalík




Počet príspevkov : 5
Age : 35
Registration date : 08.11.2007

Nezobrazujuca sa ikona Empty
OdoslaťPredmet: Nezobrazujuca sa ikona   Nezobrazujuca sa ikona Icon_minitimeŠt november 08, 2007 7:20 pm

Marek, ja by som sa chcel spytat, ze ci mas korektne nastavene zobrazovanie ikon, ako napr sukromna sprava a zobrazit informacie o autorovi, pod kazdym prispevkom, lebo mne nezobrazi ikonu len obtaihnute okienko bez viditelneho tlacitka
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Nezobrazujuca sa ikona Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nezobrazujuca sa ikona   Nezobrazujuca sa ikona Icon_minitimePi november 09, 2007 12:10 pm

Ahoj Peter. Nie, nie je to dobre, robi tam sarapatu diakritika. Pokusim sa najst tieto tlacidla na inych forach, aby sa zobrazovali ako tlacidla a nie okna. Ak sa mi to aj nepodari, na tieto okna sa da kliknut a funguju normalne - len to nevyzera bohvieako.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Nezobrazujuca sa ikona Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nezobrazujuca sa ikona   Nezobrazujuca sa ikona Icon_minitimePi november 09, 2007 6:36 pm

Tak Peter, podarilo sa mi zmeniť tlačidlá New Topic na Nová téma a to prázdne okno Odpovedať na tému sa mi podarilo zmeniť na tlačidlo Odpovedať. Ak by si našiel obrázky ďalších tlačidiel v slovenčine, pošli mi cez súkromnú správu linky na ne. Ja budem hľadať ďalej.

EDIT: Ďalšie tlačidlá sú quote pre odpoveď s citátom, edit pre úpravu príspevku a Closed pre zamknutú tému. Aktualizujem aj návod podľa týchto tlačidiel.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Peter Michalík




Počet príspevkov : 5
Age : 35
Registration date : 08.11.2007

Nezobrazujuca sa ikona Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nezobrazujuca sa ikona   Nezobrazujuca sa ikona Icon_minitimePi november 09, 2007 10:00 pm

Jo uz je to lepsie, ja skusim nieco pohladat a ak najdem tak ti to urcite poslem, inak drzim palce, aby si to zvladol, urcite budes mat s tym dost prace.
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Nezobrazujuca sa ikona Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nezobrazujuca sa ikona   Nezobrazujuca sa ikona Icon_minitimeSo november 10, 2007 10:40 am

Uz nemusis. Nasiel som vsetky a zmenim ich. A diky!
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Peter Michalík




Počet príspevkov : 5
Age : 35
Registration date : 08.11.2007

Nezobrazujuca sa ikona Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nezobrazujuca sa ikona   Nezobrazujuca sa ikona Icon_minitimeSo november 10, 2007 11:52 am

Neni zac, teraz to uz vyzera uplne super Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nezobrazujuca sa ikona Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nezobrazujuca sa ikona   Nezobrazujuca sa ikona Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nezobrazujuca sa ikona
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: Všeobecné :: Nápady na nové kategórie a fóra-
Prejdi na: