Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Kolkár roka 2007 - návrhy

Goto down 
+7
Tibor Varga
Miky Klubert
Dominika Kyselicová
ela furstenova
Harcarik Michal
Janick
Marek Chrenko
11 posters
AutorSpráva
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSt november 28, 2007 5:56 pm

Napíšte sem prosím mená, ktoré by v tejto ankete nemali chýbať a skúste svoj výber aj zdôvodniť. Z najčastejšie sa vyskytujúcich mien sa potom zostaví anketa. To, či táto anketa bude oficiálnou anketou SKoZ, sa uvidí, v každom prípade to bude aspoň prieskum. Vďaka za vaše príspevky!


Naposledy upravil dňa Št december 13, 2007 12:26 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Janick




Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Moji nominanti na kolkárov/-ky roka   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSt november 28, 2007 6:52 pm

Muži:

Ivan Čech
Joky Pešta
Rado Foltín
Oňo Kyselica
Miňo Tomka
Ľubo Bugár

Ženy:

Gabika Kuchárová
Katka Valigurová
Klaudia Pivková

Dôvod nominácie:
všetci podávajú dlhodobo vyrovnané výkony na vysokej úrovni
Návrat hore Goto down
Harcarik Michal

Harcarik Michal


Počet príspevkov : 2
Age : 42
Location : Bratislava /Trstená/
Registration date : 27.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeŠt november 29, 2007 12:33 am

Ja by som skúsil ešte za mužov:
Jasenský J.
Návrat hore Goto down
ela furstenova




Počet príspevkov : 2
Registration date : 15.10.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeŠt november 29, 2007 12:55 pm

ja by som doplnila Olu Demikatovu
Návrat hore Goto down
ela furstenova




Počet príspevkov : 2
Registration date : 15.10.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeŠt november 29, 2007 1:14 pm

myslim, že čo sa týka ženskej ligy bolo by dobré hlasovať aj o niektoré iné hráčky z domácej súťaže ako napríklad Micanová, Čížeková, Tomková, sú to dievčence, ktoré podávajú stabilné výkony doma aj von. Je pravda, že máme dve hráčky, ktoré hrajú super a ostatné tiež super len majú menšie čísla. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeŠt november 29, 2007 5:07 pm

Díky za doterajšie návrhy.

Tu sa práve ukazuje, ako veľmi chýba nejaké ucelené spravodajstvo zo zahraničných líg, ako sa darí napr. Petrovi Adamcovi, Bystrovi Vadovičovi, Petrovi Bugárovi a ďalším. Napr. Bystrík podával minulú sezónu slušné výkony za Slavoj Praha, ale tu to akosi málokto ocenil, lebo sa o tom ani nevedelo. Takto je to opäť Ivo Čech a hráči zo slovenskej extraligy. Tým nechcem povedať, že tam nemajú byť, len že sú to stále tie isté mená.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeŠt november 29, 2007 10:05 pm

Muži:
Ivo Čech
Janko Jasenský
Rado Foltin
Mino Tomka
Jarko Truska
Ľubo Bugár
Ono Kyselica
Tomo Pašiak
Erik Gordík Exclamation

Ženy

Gabika Kuchárová
Katka Valigurová
Oľa Demikátová
Ľubka Listoferová
Janka Kravcová

Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Janick




Počet príspevkov : 12
Registration date : 11.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Hráči v zahraničí   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimePi november 30, 2007 1:01 am

Máš pravdu Marek, o hráčoch hrajúcich v zahraničí toho nevieme takmer vôbec. Z času načas preniklo na fórum nejaké info o Ivanovi Čechovi, ale priznám sa, že ja osobne o niektorých hráčoch ani neviem, že hrajú vonku a tôbôž neviem ako hrajú... možno by aj moja nominácia bola širšia...
Návrat hore Goto down
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimePi november 30, 2007 11:54 pm

Myslím že by nebolo zlé do tejto ankety zaradiť aj kategóriu dorastenec resp. dorastenka roka... Shocked

Dorci:

Peťo Nemček
Erik Kuna
Paťo Hrnčár
Ján Filín
Ján Jagnešák
Marek Mihok
Ľuboš Svitek
Dávid Klubert

Dorky:

Ľubka Listoferová
Nika Pristachová
Maťa Durčeková
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeNe december 02, 2007 12:08 pm

Dominika Kyselicová napísal:

Ján Filín

No, Dominika, neviem, či toto Johny rozchodí! Razz

Ale aby som neodbiehal od témy, dovolil by som si na kolkára roku 2007 nominovať Jara Trusku. Viem, že on by bol určite proti, lebo je až príliš skromný, ale sledovať jeho spanilú jazdu minulou sezónou, ktorá vyvrcholila jeho nomináciou na MS v Košiciach v máji 2007 a prestupom do ŽP Podbrezová v terajšej sezóne, kde podáva výborné výkony, bol pre mňa zážitok. Nehovoriac o tom, čo všetko tento človek popri tom zvládal ohľadom kolkov v Trenčíne.

Ďalším takýmto človekom je Oňo Kyselica, o ňom platí to isté, čo o Jarovi. Veľmi rád by som totiž zdôraznil okrem výkonnostnej stránky aj tú ľudskú. Preto sú toto moje nominácie, čo sa mužov týka.

U žien by rozhodne malo byť ocenené 4. miesto na MS, ako aj striebro dorasteniek. Tu by som chcel osobne vyzdvihnúť najmä Katku Valigurovú a Ľubicu Listoferovú.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Miky Klubert

Miky Klubert


Počet príspevkov : 8
Age : 59
Location : Spišská Nová Ves
Registration date : 10.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeNe december 02, 2007 11:17 pm

Ja ešte poznám aj dor. Daniela Pažitného.
Zo žien, ospravedlňujem sa keď pokazim jej meno Eva Maricsová.
Z mužov Pana kolkara Milana Vlčka, za dlhe roky hrajuceho na vysokej urovni a jeho zanietenosť pre kolky v Hlohovci alebo Miro Rutkay z Vrútok.
Možno by stálo za povšimnutie vypisať aj kategorie podľa veku. santa
Návrat hore Goto down
Tibor Varga

Tibor Varga


Počet príspevkov : 4
Age : 30
Location : Zlate Klasy
Registration date : 08.12.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSo december 08, 2007 3:11 pm

Eva Maricsova
Návrat hore Goto down
Peter Žák

Peter Žák


Počet príspevkov : 2
Location : Bratislava
Registration date : 18.12.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSt december 19, 2007 12:24 am

Dominika Kyselicová napísal:
Myslím že by nebolo zlé do tejto ankety zaradiť aj kategóriu dorastenec resp. dorastenka roka... Shocked

Dorci:

Peťo Nemček
Erik Kuna
Paťo Hrnčár
Ján Filín
Ján Jagnešák
Marek Mihok
Ľuboš Svitek
Dávid Klubert

Dorky:

Ľubka Listoferová
Nika Pristachová
Maťa Durčeková

Domca mna si tam vynechala Question Very Happy
Ľubka si to zasluzi..
aj Domca by mala byt nominovana Exclamation Exclamation
Návrat hore Goto down
Stanislav Kupčok




Počet príspevkov : 4
Registration date : 08.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSt december 19, 2007 12:38 pm

Ivan Čech je jednoznačná jednotka, ale ja by som bol za Jana Jasenského, chlapec fantasticky napreduje...
Návrat hore Goto down
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSo december 22, 2007 8:47 pm

Stanislav Kupčok napísal:
Ivan Čech je jednoznačná jednotka, ale ja by som bol za Jana Jasenského, chlapec fantasticky napreduje...

S týmto plne súhlasím, pretože Janko sa za túto sezónu nenormálne zlepšil Wink ... A ešte k tomu je perfektný človek ktorý si to podľa mňa zaslúži... Len tak ďalej. sunny
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Valigura Vladimir




Počet príspevkov : 3
Registration date : 28.12.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSt január 09, 2008 2:01 pm

Kategorii by sa dalo spravit aj dvadsat. Kolkarov a kolkariek je velmi vela, niektori su na ociach iny nie (tyka sa to zahranicnych - Vadovic, Milan, P. Bugar, p. Adamec, Vitkovic st., atd.(. Ja by som na prve miesto zaradil dvojicu Ono Kyselica a Jaro Truska, moj nazor je ze su super hraci a taktiez velmi dobri ludia. Takych ako su oni je na Slovensku malo a coraz menej.

Velmi pekne nazory, na jednotlive nominacie.
Návrat hore Goto down
Ján Filin

Ján Filin


Počet príspevkov : 1
Age : 34
Location : Trenčín
Registration date : 20.02.2008

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeSt február 20, 2008 11:58 am

Dominika Kyselicová: Ján Filin
Marek Chrenko:
No, Dominika, neviem, či toto Johny rozchodí!
ja: neboj sa Marek, Johny zvládne aj nemožné!! Razz ale s tvojím rozhodnutím pre Jarina Trusku súhlasím....Smile je to už "Pán hráč" a hlavne pohode človek, a to si na ňom cením.... Rolling Eyes


Naposledy upravil Ján Filin dňa St február 20, 2008 12:02 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitimeŠt február 21, 2008 11:15 am

Nazdar Johny! Ok, som rád, že popularita ťa nezlomila! Wink

Inak, s tými smajlíkmi opatrne, lebo ten, čo si dal za svoj názor o Jarovi Truskovi je skôr negatívny. Surprised
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Sponsored content





Kolkár roka 2007 - návrhy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kolkár roka 2007 - návrhy   Kolkár roka 2007 - návrhy Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kolkár roka 2007 - návrhy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kolkar roka 2008 + skokan roka
» Dorastenka roka 2008
» Skokan roka 2008

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: Všeobecné :: Ankety-
Prejdi na: