Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stránka SKoZ.

Goto down 
+7
MaRa
pdevat
Marek Chrenko
Marcelino
Zdenka H.
Juraj Bezák / SNV
RoboŠ
11 posters
AutorSpráva
RoboŠ




Počet príspevkov : 2
Age : 52
Location : Rimavská Sobota
Registration date : 15.11.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimeSt december 12, 2007 2:32 pm

Mohol by niekto zo zodpovedných informovať kolkársku verejnosť na Slovensku , do kedy bude ešte nefunkčná oficiálna stránka zväzu.
Návrat hore Goto down
Juraj Bezák / SNV




Počet príspevkov : 7
Age : 65
Location : Spišská Nová Ves
Registration date : 08.11.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Stránka SKoZ   Stránka SKoZ. Icon_minitimeSt december 12, 2007 8:05 pm

Ahoj Robo! Mám taký dojem, že na toto Ti nikto neodpovie - nie že by tu bola nejaká neochota, ale z prostého dôvodu, že táto porucha je mimo hocikoho z kolkárskej obce a nikto s tým nič nespraví. Porucha je niekde na servri, možno ho niekto vypol - ale nebudem špekulovať. Náprava asi nie je jednoduchá, tak majme trpezlivosť. Shocked
Návrat hore Goto down
Zdenka H.

Zdenka H.


Počet príspevkov : 4
Age : 39
Registration date : 13.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Ľudkovia, čo sa deje?   Stránka SKoZ. Icon_minitimePi december 14, 2007 3:39 pm

Zdravim vsetkych pritomnych aj nepritomnych. Neviem ako vy, ale my sme si tu, v Starej Turej vsimli, ze oficialna stranka nejako nejde... No Vie niekto z vas preco??? Sad Za pripadne objasnenie dakujeme.
Návrat hore Goto down
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePi december 14, 2007 4:35 pm

Zdenka H. napísal:
Zdravim vsetkych pritomnych aj nepritomnych. Neviem ako vy, ale my sme si tu, v Starej Turej vsimli, ze oficialna stranka nejako nejde... No Vie niekto z vas preco??? Sad Za pripadne objasnenie dakujeme.
bud je technicky problem na strane Forpsi - co je nas poskytovatel internetu, alebo je chyba na strane SKoZ s platenim uctov...
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePi december 14, 2007 6:17 pm

Spojil som tieto dve témy, aby sa zbytočne o tejto veci, ku ktorej sa asi aj tak nikto z kompetentných nevyjadrí, nevytvárali ďalšie témy. A potreboval som si vyskúšať spájanie tém. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
pdevat




Počet príspevkov : 1
Registration date : 15.12.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: odpoveď ohľadom ,, stránky SKoZ,,   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 17, 2007 11:15 am

podľa mojích informáci nieje zaplatena faktúra prevadzkovatelovy tejto stránky
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 17, 2007 11:31 am

Asi to bude niečo také, pretože taký dlhý výpadok nie je normálny z technických dôvodov. To už by dávno šlapalo.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
MaRa

MaRa


Počet príspevkov : 6
Age : 55
Registration date : 21.11.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 17, 2007 1:40 pm

Bol som na rade v sobotu v Piešťanoch a tam nám bolo povedané, že "zodpovedný" pracovník sekretariátu "zabudol" zaplatiť faktúru, že vraj mu nikto nepovedal, že ju má zaplatiť. Podľa mojich informácií mu to Jožko Kráľovič pripomenul! Neviem ako to teda bolo, ale fakt je, že nás kolkárov zatiaľ odpojili. V najbližšej dobe to má byť napravené.
A ďalšia info: od nového roka má vraj byť nový dizajn stránky
Návrat hore Goto down
Peter Žák

Peter Žák


Počet príspevkov : 2
Location : Bratislava
Registration date : 18.12.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimeSt december 19, 2007 8:45 pm

Na to je prosta odpoved:"Zabudla sa zaplatit"... Na Slovensku je vsetko mozne.. No No No
Návrat hore Goto down
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimeNe december 23, 2007 5:47 pm

funguje nám stránka cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Branislav Pariža




Počet príspevkov : 3
Registration date : 31.12.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: aktualnost stranky   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 31, 2007 4:56 pm

Ahojte,

pls viete mi niekto odpisat, ci sa planuje robit nieco s aktualizaciou kolkarskej stranky www.kolky.sk?
Zachytil som spravne, ze sa mozno chysta prepracovanie stranky? viete niekto o tom nieco? kto to robi? kedy by to malo byt a dorobene?

kde je mozne najst rozpis rocnika 07/08? na stranke som nasiel iba rozpis za predchadzajuci rocnik. rovnako terminovy kalendar ako aj rozpis v jednotlivych kolach je stary. Ak ma stranka vypovedat o nasom sporte, tak sme na tom dost biedne. A pritom v sucasnej dobe je web stranka prezentaciou. Pri pohlade na nasu by som si vsak povedal, ze v tomto sporte zdochol pes :-(

ps: Kto ma pristupy k editacii kolkarskej stranky? mozno by som mohol pomoct aspon s drobnostami ako je ta aktualizacia rozpisov.

dik
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 31, 2007 5:10 pm

Ahoj Braňo! Rozpis sa tuším posielal len mailom a poštou, neviem, či je niekde k dispozícii na stránke. Posielam ti ho na mail. Možnosť editovať stránku má nový sekretár, p. Hatalčík, ďalej by ju mali mať jednotliví vedúci súťaží: Oňo Kyselica, Miro Perecár, Marcel Pastor, Vlado Trochan, Simona Perecárová. Aj p. Kráľovič má na stránku prístup.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Vlado Trochan




Počet príspevkov : 12
Registration date : 10.11.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 31, 2007 5:18 pm

Marek Chrenko napísal:
Ahoj Braňo! Rozpis sa tuším posielal len mailom a poštou, neviem, či je niekde k dispozícii na stránke. Posielam ti ho na mail. Možnosť editovať stránku má nový sekretár, p. Hatalčík, ďalej by ju mali mať jednotliví vedúci súťaží: Oňo Kyselica, Miro Perecár, Marcel Pastor, Vlado Trochan, Simona Perecárová. Aj p. Kráľovič má na stránku prístup.

Keďže som bol menovaný, chcel by som podotknúť, že len čo som sa naučil pracovať so stránkou, upravil som aspoň rozpis I.ligy západ pre nasledujúce kolá. Braňo, keď si otvoríš 12. kolo, až do jeho odohrania, tam sú uvedené nasledujúce zápasy. Vlado
Návrat hore Goto down
Branislav Pariža




Počet príspevkov : 3
Registration date : 31.12.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 31, 2007 5:41 pm

Vlado,

aspon nieco ;-)
toto by som nemal problem pre extraligu zaktualizovat. rovnako ako spravodaje za bratislavsku ligu (ktoru hravam), pripadne pridat linku na nove forum (ak by bol o to zaujem) a pod.
kto by mi mohol dat k tomu zvolenie a potrebne pristupy?
Návrat hore Goto down
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePo december 31, 2007 10:18 pm

Branislav Pariža napísal:
Vlado,

aspon nieco ;-)
toto by som nemal problem pre extraligu zaktualizovat. rovnako ako spravodaje za bratislavsku ligu (ktoru hravam), pripadne pridat linku na nove forum (ak by bol o to zaujem) a pod.
kto by mi mohol dat k tomu zvolenie a potrebne pristupy?
no pristup na stranku mne osobne zriadil este Miso Schmidl. Treba vsak povedat, ze pristup mame znacne obmedzeny - mna to pusti len do vkladania oznamov (mimochodom tam v oznamoch je aj link na stiahnutie kompletneho rozpisu 2007/2008) a vkladania vysledkov pre jednotlive sutaze (2.liga a funguje mi aj 1.liga)

Co sa tyka vzhladu prepracovanej stranky - viemlen ze sa to pripravuje - aspon tak informoval prezident SKoZ v Piestanoch - blizsie info, ze kdo a do kedy na sekretariate SKoZ - p.Hatalcik
Návrat hore Goto down
Branislav Pariža




Počet príspevkov : 3
Registration date : 31.12.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: nefunkcne diskusne formum na koly.sk   Stránka SKoZ. Icon_minitimeŠt január 03, 2008 12:34 pm

cca od 31.12.2007 nefunguje diskusne forum na www.kolky.sk
vsimol si to niekto?
Nedaju sa prezriet prispevky, ani pridat nove.

alebo je to krok proti kritikom stranke ;-)))
Návrat hore Goto down
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimeSo január 05, 2008 3:03 pm

Mne zatiaľ nikto nič neoznámil, že by toto fórum bolo schválené. Možno by nebolo od veci sprístupniť zápisnicu z Rady SKoZ. Ak by ale nefunkčnosť starého fóra znamenala to, že toto fórum je teraz oficiálne, odporúčam správe stránky SKoZ tému "Zmena odkazu na kolky.sk" v rubrike "Nápady na nové kategórie a fóra", kde Janick presne popisuje, čo treba urobiť, aby sa po kliknutí na Diskusné fórum na stránke SKoZ dostal užívateľ rovno na toto fórum. Staré fórum by bolo treba potom zrušiť úplne, aby ľudia neboli zmätení. Ja toto stále považujem za testovaciu prevádzku, pretože, ešte raz opakujem, nemám žiadne nové informácie.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Marcelino




Počet príspevkov : 20
Age : 48
Registration date : 21.10.2007

Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitimePi február 29, 2008 5:56 pm

cheers konecne sa na stranke www.kolky.sk objavil oficialny oznam o priprave novej webstranky, ako aj o zmenach na sekretariate cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stránka SKoZ. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stránka SKoZ.   Stránka SKoZ. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Stránka SKoZ.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: SKoZ :: Pýtajte sa VV SKoZ-
Prejdi na: