Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 2.kolkársky kemp mládeže

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Maťa Ďurčeková




Počet príspevkov : 3
Age : 32
Location : Vrútky
Registration date : 07.12.2007

2.kolkársky kemp mládeže Empty
OdoslaťPredmet: 2.kolkársky kemp mládeže   2.kolkársky kemp mládeže Icon_minitimePo december 31, 2007 4:39 pm

Za tento kemp,na ktorom som sa zucastnila aj ja,by som sa chcela strasne moc podakovat.Podakovanie parti hlavne organizatorom,a trenerom(Janka Kravcová,Janka Košťálová a Oňo Kyselica a aj Juro Weisenganger),ktori to pre nas zorganizovali a vydrzali to tam s nami.Bolo to aj pekne spestrenie nasich prazdnin a urcite sme sa aj nieco nove naucili.Velmi sa mi aj pacili nase poobednajsie aktivity v telocvicni Basketball ,ale aj ranajsia rozcvicka a samozrejme nase treninky na kolkarni. Very Happy (mne osobne sa aj pacili ranajky,obedy a vecere Laughing )Som aj rada,ze na jeden den bol s nami na kolkarni aj Ivan Čech,ktory si na nas spravil cas a aj nam poradil.Urcite sme vsetci nabrali nove skusenosti a podaktori z nas sme si ziskali aj novych kamaratov.Ozaj som rada,ze som sa niecoho takeho zucastnila.Dufam,ze nieco podobne sa uskutocni aj nabuduce... flower
Návrat hore Goto down
Ondrej Kyselica




Počet príspevkov : 8
Registration date : 09.11.2007

2.kolkársky kemp mládeže Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2.kolkársky kemp mládeže   2.kolkársky kemp mládeže Icon_minitimePi január 04, 2008 12:33 am

Som rád, že sa Vám v Podbrezovej páčilo. cheers
Ja by som sa chcel poďakovať realizačnému teamu Janke Kravcovej, Janke Košťálovej, Jurajovi Wiesengangerovi a manželom Drabiščákovcom za zorganizovanie tohto kempu. Samozrejme poďakovanie patrí aj ŽP Športu, a.s. Podbrezová, ktorá tento kemp podporila a prispela využívaním svojich kapacít.
Mládežníkom prajem dobré vykročenie do jarnej sezóny. sunny
Návrat hore Goto down
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

2.kolkársky kemp mládeže Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2.kolkársky kemp mládeže   2.kolkársky kemp mládeže Icon_minitimePi január 04, 2008 1:02 am

Aj ja by som chcela poďakovať za organizáciu tohto kempu. Hlavne Jurajovi, Jankám a manželom Drabiščákovcom, ktorý pre más spravili všetko čo sme potrebovali a zároveň sa ospravedlniť za všetky tie problémy ktoré sme im spôsobili silent . DAKUJEME za všetko čo ste pre nás spravili. Teším sa na naše ďalšie stretnutie, a zároveň držím palce aby v sobotu všetko dobre dopadlo lebo podľa toho čo zatiaľ viem tak to bude naozaj stáť za to Very Happy , aj keď sa Ďuri bál že nebude mat kto prísť. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Juraj Wiesenganger




Počet príspevkov : 2
Registration date : 26.11.2007

2.kolkársky kemp mládeže Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2.kolkársky kemp mládeže   2.kolkársky kemp mládeže Icon_minitimePi január 04, 2008 1:57 pm

CAute vsetci !
Dakujem za Vase prispevky ohladne kempu v Podbrezovej .
Este napisem do rubriky Komisia mladeze väcsi prispevok.
Vdaka vsetkym, ktori / e ste prispeli k tejto dobrej akcii.

Vsetko dobre v Novom Roku 2008 ! cheers

Juro W Very Happy
Návrat hore Goto down
Kika Diabelková




Počet príspevkov : 1
Registration date : 04.01.2008

2.kolkársky kemp mládeže Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2.kolkársky kemp mládeže   2.kolkársky kemp mládeže Icon_minitimePi január 04, 2008 8:56 pm

Ahoooj všetci Laughing
Aj ja chcem poďakovať za tie štyri dni strávené s našimi vedúcimi(Janke Kravcovej,
Janke Košťálovej, Oňovi Kyselicovi, , Jurovi Weisengangerovi a taktiež aj manželom Drabiščákovcom)a s ďalšími super ľuďmi I love you Tak ako aj v Novom Meste tak aj v Podbrezovej som sa cítila dobre a získala som nové poznatky ohľadom kolkov sunny Veľmi ma potešilo aj to že sa nám jeden deň venoval Ivan Čech ktorý si našiel na nás čas Razz Ešte raz ďakujem a dúfam že sa v lete podarí zorganizovať niečo podobné cheers
Návrat hore Goto down
Sponsored content





2.kolkársky kemp mládeže Empty
OdoslaťPredmet: Re: 2.kolkársky kemp mládeže   2.kolkársky kemp mládeže Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
2.kolkársky kemp mládeže
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: Ostatné :: Voľná diskusia na ľubovoľné témy-
Prejdi na: