Slovenský kolkársky zväz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Slovenský kolkársky zväz

Diskusné fórum SKoZ
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 kde boli rozhodcovia?

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Jozef Jeriga




Počet príspevkov : 10
Location : galanta
Registration date : 10.11.2007

kde boli rozhodcovia? Empty
OdoslaťPredmet: kde boli rozhodcovia?   kde boli rozhodcovia? Icon_minitimeSo marec 29, 2008 3:20 pm

ako je možné, že na majstrovstvách TT kraja v kategórii žiaci a kategórii juniori nebol ani jeden rozhodca. Veď je to oficiálna akcia. Preto sa mohlo stať, že v kategórii žiakov nastúpil dorastenec!
Návrat hore Goto down
Tibor Varga

Tibor Varga


Počet príspevkov : 4
Age : 30
Location : Zlate Klasy
Registration date : 08.12.2007

kde boli rozhodcovia? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde boli rozhodcovia?   kde boli rozhodcovia? Icon_minitimeNe marec 30, 2008 3:55 pm

ani sme ceny nemali.kazdy ucastnik dostal cokoladu.ziadny trofej,ziadny diplom a ziadny medail
Návrat hore Goto down
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

kde boli rozhodcovia? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde boli rozhodcovia?   kde boli rozhodcovia? Icon_minitimePo marec 31, 2008 9:41 pm

Síce ani u nás neboli rozhodcovia ale bol tam Maroš Raffay a Robo Šmatlík ktorý na takéto veci dozerali. Aj keď myslím si že nastúpiť v inej kategórii by bolo bezpredmetné Shocked pretože na MSR by sa na to aj tak prišlo Rolling Eyes .
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Jozef Jeriga




Počet príspevkov : 10
Location : galanta
Registration date : 10.11.2007

kde boli rozhodcovia? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde boli rozhodcovia?   kde boli rozhodcovia? Icon_minitimePo marec 31, 2008 10:14 pm

to v Modranke nevedeli, že Kuna už nie je žiak? Tým pádom ho vyfaulovali z účasti na majstrovstvách Slovenska. V žiakoch nemôže štartovať, v kategórii dorast sa kvalifikácie nezúčastnil. Nie je to voči nemu nekorektné?
Návrat hore Goto down
Dominika Kyselicová

Dominika Kyselicová


Počet príspevkov : 32
Age : 29
Location : Podbrezová
Registration date : 08.11.2007

kde boli rozhodcovia? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde boli rozhodcovia?   kde boli rozhodcovia? Icon_minitimePo marec 31, 2008 10:42 pm

Ja si myslím že za to sčasti môže aj Erik pretože pred tým ako idem na MK by som si mal overiť v akej kategórii hrám no nie!? No keď som sa s nim naposledy rozprávala hovoril mi že on už žiak nie je, takže neviem čo sa tam udialo keď nakoniec štartoval v kategórii žiakov /aj keď si myslím že kedy hral za dorastencov bez problémov sa kvalifikuje/. Ale asi sa to ináč ako anulovaním výsledku nedá vyriešiť, a aspoň sa s toho pre budúcnosť poučíme a na MK sa "možno" objavia aj rozhodcovia scratch .
Návrat hore Goto down
http://www.zelpo.sk/sport/sportzp.nsf
Marek Chrenko
Admin
Marek Chrenko


Počet príspevkov : 63
Age : 46
Location : Trenčín
Registration date : 12.10.2007

kde boli rozhodcovia? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde boli rozhodcovia?   kde boli rozhodcovia? Icon_minitimeUt apríl 01, 2008 12:45 pm

No, skvelé. Hlavne, že už som si ja kedysi vypočul, že ako riadim TN kraj. My sme síce s Jankom Maroňom boli v sobotu na rade v Šariši, no MK sme pripravili do bodky, vrátane riaditeľov turnajov, organizačných pracovníkov, rozhodcov, šoférov a cien. Jedine zaslanie výsledkov akosi zahaprovalo. Veľký podiel na tom má Janko Maroň, ktorý presne sleduje jednotlivé kategórie.
Návrat hore Goto down
http://www.akkurat.sk
Sponsored content





kde boli rozhodcovia? Empty
OdoslaťPredmet: Re: kde boli rozhodcovia?   kde boli rozhodcovia? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
kde boli rozhodcovia?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Slovenský kolkársky zväz :: SKoZ :: Komisia rozhodcov-
Prejdi na: